مالزی ترین

خانه اخبار فرهنگی و ورزشی افتتاح فستیوال بین المللی غذا و شراب شناسی مالزی

افتتاح فستیوال بین المللی غذا و شراب شناسی مالزی

اگر شما هم عاشق غذا خوردن هستید، جمعه 28 سپتامبر را روی تقویم خود علامت بزنید!

tastemigf-1

اگر مقیم کوالالامپور هستید، جمعه 28 سپتامبر از ساعت 11 صبح تا 11 شب به مراسم افتتاح "فستیوال بین المللی غذا و شراب شناسی مالزی" که در مرکز خرید سان وی پیرامید دایر است، سر بزنید.

این نخستین بار است که عموم میتوانند در این فستیوال حضور داشته باشند و از طعم های مختلفی که توسط سازمان ها و رستوران های شرکت کننده عرضه میشوند بچشند.

برای چشیدن غذاها شما نیاز به تهیه ی "توکن" دارید که در این نوشته توضیح داده خواهد شد. علاوه بر این یک قسمتی به نام "دهکده ی غذا وشراب" آماده شده است که انواع غذا، پنیر، شراب، سیگار و مشروبات غیرالکلی عرضه میکند. کارگاه های آموزشی برای آشپزی و شراب شناسی هم دایر خواهد بود.

tastemigf-2
تئاتر غذا
تئاتر غذا (عرضه ی غذاها برای چشیدن) از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر برای ناهار و از ساعت 6 عصر تا 11 شب برای شام دایر خواهد بود. موسیقی زنده تمام مدت اجرا خواهد شد تا جو مهمانی بر فضا حاکم باشد!

سیاحت غذاهای تشریفاتی
غذاهایی که در قسمت تئاتر غذا سرو میشوند برای چشیدن طعم های مختلف از دستپخت سرآشپزهای ماهر کافی هستند. اما اگر میخواهید غذاهای کلاسیک ملیت های مختلف مثل مالایی، چینی، هندی، ژاپنی، فرانسوی، ایتالیایی، لبنانی، کره ی شمالی  ... را امتحان کنید، سیاحت غذاهای تشریفاتی را از دست ندهید!

کارگاه های آموزشی
کارگاه های آموزشی از 11:30 صبح شروع خواهند شد، آخرین کارگاه ساعت 8 عصر شروع میشود. برای بازدیدکننده هایی که دفترچه ی توکن تهیه کنند، این کارگاه ها مجانی هستند. 

  دهکده ی غذا وشراب
از ساعت 11 صبح تا 11 شب دایر خواهد بود. در این قسمت شما میتوانید از انواع و اقسام محصولات غذایی به صورت نقدی یا با کارت اعتباری خریداری کنید.

تفریح رایگان برای بچه ها
در این نمایشگاه فضایی برای بازی و سرگرمی بچه ها در نظر گرفته شده تا حوصله اشان سر نرود و شما با خیال راحت از فستیوال لذت ببرید.

توکن ها 5 رینگیت هستند. دفترچه ی توکن شامل 10 توکن است. با خرید آنلاین از طریق این لینک میتوانید 5% هم تخفیف بگیرید. غذاهایی که میخواهید امتحان کنید بسته به نوعشان 1 یا 2 توکن هستند.

فستیوال بین المللی غذا و شراب شناسی مالزی از 1 تا 31 اکتوبر در رستوران های مختلف دایر خواهد بود

 

Share

آخرین خبر ها

  • ایرانیان در مالزی

  • سیاسی

  • اجتماعی

  • حراجها

مالزی ترین در شبکه های اجتماعی

left
با ما بی خبر نمی مانید ...